46.osa: Korvpallirosolje koduselt ja Balti tandrilt Euroopa tippu välja

JAGA:


Korvpallihooaeg kogub tuure ning ajakirjanikud Ville Arike, Jarmo Jagomägi ja Hindrek Pärg võtavad Õhtulehe saates “Viies veerandaeg” vaatluse alla kõik olnud ja tulevad olulised sündmused.

Pikemalt on vaatluse all kodune põnevusmäng Rakvere Tarva ja Valga/Valka vahel, millised on üldised ootused hooajale?(0.52) Miks jäi Tartu meeskond alla Bakken Bearsile ja mida võib loota FIBA Europe Cupi mängudest?(11.30) BC Kalev/Cramo üllatas pärast kahvatut esitust Raplas võiduga Permis! (19.19) Täna algab Balti liiga, aga kas see sari oleks üldse elus, kui osa meeskondi ei saaks luba alles play-off’ist alustada?(24.11) Lõpetuseks võetakse luubi alla kolmapäeval algav Euroliiga, mis tõotab uue formaadi abil kujuneda läbi aegade põnevaimaks.(32.17) Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised