4. osa: kes väärab Warriorsi tiitli, kas Clippers vallandab peatreeneri ja mida teha Kardashianiga

JAGA:


Räägime NBAst, kuid läbi viie 25. detsembri jõulukohtumise, mis tõstatavad mitmeid ägedaid küsimusi: kes suudab idas Cleveland Cavaliersiga heidelda, kas uued peatreenerid on ebaõnnestunud, kes julgeks käia Kardashiani dünastia liikmega, kui kaua jätkub Warriorsi edulugu ja millal saavad nad haamri, kas Spursi taktika on nupukam ning kas Clippers peaks vallandama peatreeneri või loobuma mõnest tippmängijast. Küsimusi, mida kohtumised esile tõstavad, on muidugi veel ja veel.

Teemad: Miami – New Orleans (1.30), Oklahoma – Chicago (12.45), ennustame MVPisd ja idas play-offi pääsejaid (27.40), Golden State – Cleveland (36.45), Houston – San Antonio (41.50), Lakers – Clippers (56.20), lääne play-offid (1:05.05) ja kas Kobe Bryant pääseb All-Stars mängule (1:08.30).

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised