27. osa: suled lendavad finaalis ja stuudios! Arike ja Šmutov vaidlevad Kurbase pealtpaneku üle

JAGA:


Ajakirjanikud Ville Arike, Henry Rull ja Martin Šmutov räägivad Õhtulehe korvpallisaates “Viies Veerandaeg” kodusest finaalseeriast, kuhu Tartu Rocki võit tõi meeldiva pinge. Ning tõdetakse, et kümne aasta möödumist viimasest seitsmemängulisest seeriast võiks tähistada uue samasuguse seeriaga!

Arike ja Šmutov lähevad tuliselt vaidlema Tanel Kurbase viimase sekundi pealtpaneku üle – kas see võidu kindlustanuna oli nüüd sobiv või mitte. Sellelt liigub saade sujuvalt – vahelepõikega kodusest pronksiseeriast – NBA juurde, kus Šmutov ütleb ka ühe teise asja kohta välja kõik, mis ta arvab – ehk oma koosa saab vastast jalahoobiga kostitanud Draymond Green.

Paf.com‘i toetatavas panustamisrubriigis anname soovitusi kahele eelolevale NBA mängule, samuti Ühisliiga tippmatšile Himki – CSKA.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised