235. osa: Gigantide heitlus: Sõber ja Salumets meenutavad nooruspõlve ja vaidlevad tuleviku üle

JAGA:


„Viies veerandaeg“ tõi seekord ühe laua taha Andres Sõbra ja Jaak Salumetsa. Juttu jätkus kauemaks!

Salumets meenutab, kuidas ta võidumängus USA vastu 25 punkti viskas ning legendaarsele Julius Ervingule ära tegi. „Ta hakkas mind sõimama ka veel: „F***ing Russians!“ Olime enam-vähem ühevanused,“ meenutab korvpallilegend.

Sõber: „Kuidas sa 21aastaselt nii hästi mängisid?“ Salumets: „Lõpetasin 17aastaselt keskkooli ja mu elu eesmärk oli Kalevi uks jalaga lahti lüüa. Kõige lihtsam motivatsioon!“

Läbi käiakse erinevad ajastud Salumetsa mängijakarjäärist kuni treeneritööni. Pikemalt peatuti 1993. aasta EMil, kus ilma Tiit Sokuta tippseltskonda murti ja kuues koht saavutati.

Lõpuks püüab Sõber mõista, miks tema koduse liiga tulevikuvisioonid ei kattu absoluutselt alaliidu bossi ehk Salumetsaga. Hüva kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised