22. osa: kas mängib kets või mees, Sõbra suuvärk ja Eesti liiga barankafestival

JAGA:


Saates on külas Ballzy.eu vedaja Anthony Enden, kellega räägime korvpalli varjatumast, kuid väga moekast küljest ehk tossudest (00.50). Kas uued ketsid tuleks kohe muretseda, mida tossude valimisel jälgida, miks muutuvad jalavarjud kogu aeg kirevamaks ning kas sellise spordijalatsiga tasub tänaval käia või on nende koht ainult spordisaal?

Edasi liigume Eesti liiga kohamängude suunas ja arutame, kas kõik neli seeriat lõppevad tulemusega 3:0 (33.00). Play-offid algasid ka NBAs, kus kolmas mängupäev tõi juba esimesed üllatused, kuigi väiksemaid üllatusi on olnud varemgi (37.50).

Viies vabaviskes arutleme, kas Andres Sõbra teleesinemisi tuleks rohkem toimetada või on värske mahlasus just see, mida Eesti ühiskond vajab (51.10). Samuti räägime Kobe Bryantist ja Eesti liiga parimatest kaitsjatest.

Lõpetuseks peatume mängudel, millele tasuks meie arvates panustada ja loomulikult seeläbi ka vaadata (58.40). Vihjeks, vaatame Euroliiga poole.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised