215. osa: Sõber vs. Kuusmaa! Kuidas suhtub legendaarne korvikütt oma poja sõimamisse?

JAGA:


„Viiendas veerandajas“ istusid seekord vastakuti korvpallilegendid Andres Sõber ja Aivar Kuusmaa. Esimene oli rohkem küsija, teine vastaja rollis.

Ligi tunni kestnud vestluse ajal võeti läbi lai teemade ring. Kadrina Karude endine ja praegune peatreener püüdsid selgusele jõuda, kuidas juhtus nii, et Eesti esiliiga treenerite nimekiri on kohati isegi uhkem kui kõrgliigas. Korralikult võeti luubi alla kõigi meie tippmeeskondade käekäik.

Vürtsi lisas saatesse tõik, et nii Sõber kui ka Kuusmaa pürgisid Eesti korvpallikoondise peatreeneriks, kuid valituks ei osutunud kumbki.
Ehk isegi kõige tulisem teema jäi saate lõppu, kus Sõber võttis ette U16 koondise peatreeneri ehk Kris Killingu käitumise Kuusmaa poja Kaspari vastu. Kuidas vaatab tulistele sündmustele tagasi isa, saab teada juba saates.

Hüva kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised