205. osa: Esimene eestlane Austria korvpalliliigas: treener üllatas jahmatava kaitsetaktikaga

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli sel korral fookuses esimese eestlasena Austrias mängiv Saimon Sutt. Ajakirjanikud Henry Lääne ja Jarmo Jagomägi olid palluriga ühenduses läbi Skype´i.

Kuidas Saimon tee Oberwarti Gunnersisse leidis? Kuidas ta seal vastu võeti? Millise ennekuulmatu kaitsetaktikaga üllatas peatreener? Miks on hooaja algus raskelt läinud? Millega on hädas nii eestlane kui ka kogu meeskond? Kuidas meie mees esimeste kuude järel rahul on?

Nendel ja paljudele teistele küsimustele saab vastu saatest! Lisaks tuleb juttu Saimoni aastatest Pärnus ja Tartus. Selgub ka põhjus, miks pallur aastaid tagasi USA ülikooli ei läinud, kuigi kohvrid olid juba sisuliselt pakitud.

Kavas on ka Coolbeti panustamisrubriik.

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised