202. osa: Tanel Tein: Rock ei võitle ülikoolimeeskonna vastu, oleme sõrm õiges kohas

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates „Viies veerandaeg“ oli sel korral ajakirjaniku Jarmo Jagomäe vestluskaaslaseks Tanel Tein.

Intervjuu toimus Tartu kesklinna kontoris, kus asub kossulegendi reklaamiagentuur. Juttu tuli paljudel erinevatel teemadel.

Miks valutab Tein Tartu korvpalli ja spordi pärast südant? Millise eesmärgiga loodi Rock Korvpalliklubi ja kuidas nende tegevus on ülikoolimeeskonda mõjutanud? Milline on Rocki suurem eesmärk? Millise pilguga vaatas Tein eilset euromängu? Mida arvab ta Eesti korvpalli üldisest seisust? Milliseid emotsioone tekitas Kerr Kriisa ja Indrek Visnapuu vaheline konflikt?

Lisaks on luubi all Teini korvpallurikarjäär. Kuidas sattus ta 1990ndate lõpus USA ülikooli? Millise kogemuse sai ta Euroliigast ja mida võinuks sel ajal paremini teha? Kas ta võttiski end viimastel aastatel kokku alles play-off´ideks? Miks ei valinud ta treeneritööd?

Vastuse saavad need ja paljud teised põnevad küsimused.

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised