19. saade: Tartu ohtlik olukord – võid kaotada, kuid ikka võita; Euroopas ja NBAs läheb pinevaks

JAGA:


Alustame otseloomulikult mänguga, mis võib Eesti korvpallile tuua kulda ja karda ehk Tartu Ülikool/Rock kohtub kolmapäeval BC Šiauliai meeskonnaga: selle eel rääkisime Pärnu Sadama treeneri Heiko Rannulaga (1.15) ja seejärel analüüsisime mängu ise (9.30). Kusjuures, oleme meelestatud igati optimistlikult.

Küll aga arutame, kas korvide vahe peaks olema viis, kuidas parimat selgeks teha või võiks Balti liigas olla näiteks kolmemänguline finaalseeria (kahe võiduni) vms formaat. Seejärel laiendame seda arutelu Euroliigale ja mujalegi (17.20).

Euroliigas seisavad aga ees vahegruppide lõppheitlused ja olukord on väga pinev – mis juhtub ja kes saavad edasi (24.40)?

Viies vabaviskes puudutame nii (potentsiaalset) uut korvpalliliidu presidenti kui ka (seksi)skandaale nii korvpallis kui ka spordiajakirjanduses (31.50).

Seejärel sukeldume NBA-maailma, kus selguvad 16 meeskonda, kes hakkavad võistlema tiitli nimel (40.20).

Saate lõpetab kihlveorubriik, kus üks kolmest saates osalejast oma suud lahti ei tee, sest tema tehtud ennustused on hävimas ja ta peab lähiajal kahele teisele kõvasti välja käristama (50.40).

Saadet vedas Ville Arike ja osalesid Henry Rull ning Martin Šmutov.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised