138. osa: U16 koondise juhendaja: noored unistavad Euroliigast, aga ise ei oska korralikult visatagi

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” oli Õhtulehe ajakirjanikel Jarmo Jagomäel ja Ats Kuldkepil külas treener Marko Parkonen.

Suvel on Parkonen ametis U16 noormeeste koondisega, keda ootab ees EM Serbias, kus heidelda tuleb kõige tugevamas seltskonnas. Kuidas on ettevalmistused sujunud? Kui palju tööd on veel turniiri eel teha? Millised on meeskonna tugevused ja nõrkused? Missugused kujud tiimis mängivad? Need ja paljud teised küsimused saavad põhjalikud vastused.

Lisaks tuleb juttu ka talendikatest Henri Drellist ning Marten Maidest, kes just Parkoneni käe all tuule tiibadesse said ja laia maailma lendasid.

Muul ajal tegutseb Parkonen ka õrnema sugupoolega. Treener tunnistab, et naiste korvpalli seis pole kiita, kuid käib kõva töö selle parandamiseks. Kuidas ja milliste vahenditega olukorda muuta?

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised