137. osa: Raieste ja Kullamäe osas tuleks tuure maha võtta

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaade “Viies veerandaeg” võttis kokku MM-valiksarja esimese ringi mängud. Eesti koondis pääses napilt edasi, aga mis saab sügisel?

Saatejuhid Ats Kuldkepp, Jarmo Jagomägi ja Henry Rull leidsid, et Sander Raieste ning Kristian Kullamäe esiletõus oli tore, aga tuleviku osas ei näidanud see suurt midagi. Miks suutis vanematest tegijatest hästi esineda vaid Siim-Sander Vene? Kas Eestis leidub veel noori, keda koondise juurde kaasata?

Lisaks koondisejuttudele rääkisime ka NBAst. Peateemadeks loomulikult LeBron Jamesi liitumine Los Angeles Lakersiga ja DeMarcus Cousinsi diil Golden State Warriorsiga, millest viimase peale läksid paljud NBA fännid arusaamatul kombel tohutult närvi.

Head kuulamist!

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised