130. osa: Andres Sõber Tartu mänguplaanist: finaalis pole vaja kavaldada, vaid täiega panna

JAGA:

Õhtulehe korvpallisaates “Viies veerandaeg” olid teemaks Eesti meistriliiga finaal- ja pronksiseeria mängud. Külaliseks oli korvpallitreener Andres Sõber, Õhtulehe poolt olid stuudios Ats Kuldkepp ja Jarmo Jagomägi. Kalev/Cramo juhib Tartu vastu finaalseeriat 2:0 ja võib meistriks tulla juba neljapäeval. Kas Tartu peaks oma taktikat muutma ja avantüristlikust maa-ala kaitsest loobuma? Milliseid ohumärke võib leida kalevlaste närvilisusest? Mis saab Rapla ja Pärnu pronksiseeriast, kus seis on 1:1?

Lisaks avaldas Andres Sõber, mida saab Viru-Nigula poest ühe finaalseeria mängupileti (15 EUR) eest.

Loomulikult ei puudunud saatest ka Coolbeti panustamisrubriik.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!