13. osa: vallandamised ja palagan NBAs, segapudru mängijaturul ja ole tugev, Chris Bosh

JAGA:


Sukeldume kohe NBA teemadesse ja vaatame üle üllatused (00.55), vallandatud peatreenerid (2.00) ja tähtede nädalavahetuse (8.35) ning mõtiskleme sellegi üle, et kes Eestis võidaks kolmeste võistluse, sest pealtpanijate rivi on kesine.

Seejärel analüüsime mitmeid pakutavaid NBA vahetustehinguid (18.20), mis on kõmulehtede kuulujutunurkades ringelnud. Lisaks teeme kummarduse ja saadame oma parimad soovid Miami Heati staarile Chris Boshile, sest on oht, et vereklompide tõttu on tema karjäär lõppenud (35.05). Mida tähendaks selline kurb sündmus aga Miamile?

Saate teises pooles vaatleme olukorda Euroliigas (38.45) ja esitame neli kiiret küsimust (45.35) (tänavakaklustest parimate spordifilmideni) ning seekord võrdlemisi lihtsa viktoriiniküsimuse.

Saates olid Ville Arike, Henry Rull ja Martin Šmutov.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised