128. osa: Kogu tõde NBA play-off'ist: miks võib LeBron esimest ja Chris Paul 100. korda tala saada?

JAGA:


Õhtulehe korvpallisaate „Viies veerandaeg“ külaline oli Eesti Ekspressi ajakirjanik Otto Oliver Olgo, kellega arutleti NBA play-off’ide üle. Õhtulehe poolt olid stuudios Ville Arike ja Ats Kuldkepp.

Muuhulgas otsisime vastust järgmistele küsimustele. Kes on play-off’i suurim põruja? Kas noored haaravad NBAs enda kätte? Kuidas suudab LeBron James niivõrd mannetu Clevelandi tiimi idakonverentsis võitudeni vedada? Miks tuleb Oklahoma City Thunderi suvi eriti piinarikas? Kas Chris Paulil peaks juba vibra sees olema? Kuidas üldse kirjeldada Utah Jazzi fenomeni – napsasid nad ju isegi Houston Rocketsilt koduväljakueelise? Ja loomulikult – kas Golden State Warriorsi võidumarssi on võimalik takistada?

Saates on ka traditsiooniline Coolbeti panustamisrubriik.

Veel

Viies veerandaeg
Viies veerandaeg
Viies veerandaeg on Õhtulehe sporditoimetuse korvpallisaade, kus saatejuht Andres Sõber kutsub igal reedel stuudiosse külla inimese, kel kossumäng südamelähedane. Mõnikord harvem juhtub aga nii, et mikrofoni taha satub keegi, kes on palli vaid näpuotsaga puutunud. Üks on kindel – üllatusi jagub igasse saatesse!

Hiljutised