Vala Välja! #16: Kalamaja veinibaarides seiklemas!

JAGA:


Kalamaja linnaosas on lühikese, mitte enam kui poolekilomeetrise jalutuskäigu kaugusel kuus eriilmelist veinibaari: Shvips, SIP, Plan B, Tiks, Time to Wine ja vinoteek Vabrik. Neist kolm paiknevad suisa ühel ja samal tänaval.

Joogisaate “Vala välja!” 16. osas uurivad saatejuhid Keiu Virro ja Martin Hanson kahe Kopli tänaval asuva veinibaari – Plan B ja Time to Wine – loojatelt, miks nad otsustasid veini müüa pokaali- ja pudelikaupa ning mitte hulgi. Lisaks: kuidas on Eesti inimene veiniga sõbraks saanud, miks roosa vein meile ikkagi nii väga meeldib, miks hea vein suures osas just Kalamajasse koondunud on ja veel palju muud.

Küsimuste, ettepanekute, mõtete ja kriitikaga saate meie poole pöörduda kirja teel vala@delfi.ee. Jälgige meid ka Facebookis: www.facebook.com/valavalja

Veel

Vala Välja
Vala Välja
Delfi Tasku joogisaade “Vala välja!”. Ajakirjanikud ning amatööridest joogisnoobid Martin Hanson, Liisa Tagel ja Keiu Virro valavad edaspidi kahel-kolmel korral kuus välja parimad joogid, kutsuvad külla kohalikud napsiheerosed, baristad, baarmenid ja joogikeetjad ning üritavad saates leida vastust küsimusele “milline on kõige õigem ja parem maitse?”. Saates võtame järgmiste nädalate ja kuude ja aastate jooksul lähivaatluse alla (otseses mõttes: klaasist keelele) nii alkohoolsed kui mittealkohoolsed joogid, jagame kuulajatega joogimaailma taustalugusid, paneme proovile üksteise ja kuulajate teadmised ning kutsume külla joogieksperdid. Mõistagi soovitame parimaid leide veinirestilt, õllekastist ja kärakariiulilt, aga ka mittealkohoolsete jookide maailmast.

Hiljutised