Vala Välja!! #12: Valmiermuiža & Punch Drinks

JAGA:


Eesti ja Läti jookide maavõitlus jaanipäeva eel! Nii võib saate lühidalt kokku võtta.

Suvisel ajal taas suvistest jookidest ning nii õlu kui džinnikokteilid näivad nendeks kenasti kvalifitseeruvat. Eetris toimub sõbralik Eesti ja Läti maavõitlus, kus osalised ei võistle mitte hinnanumbrite pärast, vaid panustavad oma jookide kvaliteedile.

Nii siis … algab Eesti ja Läti maavõistlus: saates on külas Valmiermuiža kohalik esindaja Eesti lätlane või Läti eestlane Janis Rhizovs ja tema suvine parem käsi Joosep Ehasalu ning Punch Drinksi algataja/infusaator Kristjan Walter Kask.

Küsimused, selgitused, lisandused ja parandused saates räägitule palun saata aadressile vala@delfi.ee. Jälgige meid ka Facebookis!

Veel

Vala Välja
Vala Välja
Delfi Tasku joogisaade “Vala välja!”. Ajakirjanikud ning amatööridest joogisnoobid Martin Hanson, Liisa Tagel ja Keiu Virro valavad edaspidi kahel-kolmel korral kuus välja parimad joogid, kutsuvad külla kohalikud napsiheerosed, baristad, baarmenid ja joogikeetjad ning üritavad saates leida vastust küsimusele “milline on kõige õigem ja parem maitse?”. Saates võtame järgmiste nädalate ja kuude ja aastate jooksul lähivaatluse alla (otseses mõttes: klaasist keelele) nii alkohoolsed kui mittealkohoolsed joogid, jagame kuulajatega joogimaailma taustalugusid, paneme proovile üksteise ja kuulajate teadmised ning kutsume külla joogieksperdid. Mõistagi soovitame parimaid leide veinirestilt, õllekastist ja kärakariiulilt, aga ka mittealkohoolsete jookide maailmast.

Hiljutised