Vestlussaade „Vaba sõna“: punamonumentidele tuleb leida neile sobilikum koht

JAGA:

Konservatiivide jutusaate Vaba Sõna seekordses osas vestlevad poliitiliselt kuumadel teemadel saatejuht Anti Poolametsaga Rakvere linnavolikogu liikmed ajakirjanik Aarne Mäe ja malemeister Eino Vaher.
Juttu tuleb EKRE poolt Rakvere linnapeale esitatud arupärimistest punamonumentide ja kriisijuhtimise teemal. Samuti ei saa üle ega ümber Ukraina sõjast, sõjapõgenikest ning mõnede Lääne liidrite ohtlikest seisukohtadest selle kohta, et Putin ei tohi oma nägu kaotada. Juttu tuleb ka noortele male õpetamisest ning sellest, miks Paul Keresest ei saanud kunagi maailmameistrit.
Konservatiivide poliitiline vestlussaade “Vaba sõna” on eetris Virumaa TRE raadio sagedusel igal kolmapäeval kell 19 sagedusel 97,0 MHz. Samuti nüüd ka laupäeviti kell 12. Saade on järelkuulatav aadressil viru.treraadio.ee

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised