"Vaba sõna:" maksutõusud löövad majandusel jalad alt

JAGA:

Seekordses raadiosaates "Vaba sõna" usutleb saatejuht Anti Poolamets Lääne-Virust ja Ida-Virust Riigikokku valitud rahvuskonservatiividest saadikuid Evelin Poolametsa ja Arvo Allerit. Uued saadikud jagavad esmamuljeid otse Toompea lossist ja peaministrikandidaat Kaja Kallase vastustest EKRE saadikutele. 
Saatekülalised tõdevad, et koalitsioonilepingus plaanitavad maksutõusud ja radikaalne rohepööre löövad majandusel jalad alt. Endine maaeluminister Arvo Aller avaldas muret koalitsioonilepingus eraldi rõhutatud taimetoidu lastele pealesurumise pärast. Evelin Poolamets leidis, et uue valitsuse programmis märgitud Euroopa Liidu jaoks oluliste maavarade kasutuselevõtu eraldi väljatoomine võib Brüsseli nõudel viia kiirendatud korras fosforiidi kaevandamiseni. Seda keskvõimu huvides, nagu kunagi Nõukogude Liidus. 
Saatekülalised tuletasid meelde, et valitsuse legitiimsus on puudulik seoses valimiste eel läbi viidud infooperatsioonide ja kontrollimatute  e-valimiste tõttu. 

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised