VABA SÕNA: kuidas diplomaatiline korpus homoparaadile kamandati

JAGA:

Konservatiivses vestlussaates „Vaba sõna“ räägib saatejuht Anti Poolamets EKRE aseesimehe Henn Põlluaasaga peaminister Kaja Kallase Venemaa-afäärist ning Ungari visiidist.

Kuulaja saab teada, kuidas välisminister Margus Tsahkna korraldas Eesti diplomaatide alandamist, andes kõigile saatkondadele juhised, et saadikud peavad kohustuslikus korras homoparaadidel marssima. Eriti räigelt solvab see Ungarit ja Poolat, kus ei lubata ühiskonnale homoagendat kaela määrida. Põlluaas ja Poolamets kutsusid diplomaatilist korpust Tsahkna teiste riikide siseasjadesse sekkumist õhutavat poliitilist agendat ignoreerima. Oleks aeg, et diplomaadid, keda sundkorras poliitilise aktivismile sunnitakse, kutsuksid ise ministrit korrale, sest Tsahkna rumalus kahjustab Eesti välissuhteid pikaks ajaks. Millise näoga peale ülbet Viini diplomaatiliste suhete konventsioonil trampimist minnakse Ungarilt ja Poolalt NATO õhuturvet nõudma?

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised