Vaba Sõna I Märt Põder: "E-hääletuse puhul ristuvad mitmed huvid ja mitmed valdkonnad"

JAGA:

Konservatiivide vestlussaates "Vaba sõna" on saatejuht Anti Poolametsa külaliseks seekord filosoof, publitsist, tõlkija ja digiõiguste aktivist Märt Põder, kellega tuleb juttu eeskätt e-valimistest. 
Just Märt Põder on üks neist, kes on pidevat esitanud küsimusi e-valimiste turvalisuse ja usaldusväärsuse kohta.
"E-hääletuse puhul ristuvad mitmed huvid ja mitmed valdkonnad," räägib ta, lisades, et isegi kohus leidis, et midagi tuleb muuta, kuid mida, seda pole öeldud. Usaldus on tagajärg, seda ennast ei saa kasvatada ega välja pressida, lisab Põder.
„Vaba sõna“ levib suvel kõigis Tre Raadio kanalites ja läheb kuni augusti lõpuni eetrisse igal kolmapäeval kell 19 ning kordusena laupäeviti kell 12. Virumaa Tre Raadios, Põhja-Eesti Tre Raadios, Rapla Tre Raadios, Pärnu Tre Raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is. Kesk-Eesti Tre Raadios hakkab saade eetris olema neljapäeviti.

 

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised