„Vaba sõna“ I Leo Kunnas: otsustavat murrangut mobiliseerimisega pole võimalik teha

JAGA:

Poliitilise vestlussaate „Vaba Sõna“ räägib saatejuht Anti Poolamets koos fraktsioonikaaslasega riigikogust Leo Kunnasega osalise mobilisatsiooni väljakuulutamisest Venemaal ja Venemaa korraldatud libareferendumitest.

„Nägin osalist mobilisatsiooni võimalust osalise arenguvariandina juba kevadel,“ märkis sõjandusekspert Leo Kunnas. Ta lisas, et kui Šoigu sõnul on Venemaal mobilisatsioonireservi 25 miljonit, siis loomulikult ei pea see paika, tegelikult on sobivas eas reservi, kes võiksid kriteeriumidele vastata 5-6 miljonit. Kui räägitakse 300 000 lisajõust, siis see läheb Kunnase sõnul suures osas olemasolevate üksuste täiendamiseks.

Konservatiivide poliitiline vestlussaade “Vaba sõna” on eetris Virumaa TRE raadios igal kolmapäeval kell 19 sagedusel 97,0 MHz. Samuti nüüd ka laupäeviti kell 12. Saade on järelekuulatav ka aadressil viru.treraadio.ee/

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised