"Si Vis Pacem…"Paul Puustusmaa korruptsioonist: häbi peaks ohjeldama seda, mida seadused ei suuda.

JAGA:

Korruptsioon tähendab mitte üksi kuriteoliiki, vaid ka julgeolekuohtu riigile ja ühiskonnale. Jaan Tõnisson nimetas omal ajal seda eestikeelse sõnaga – kõlberüüste.

Võimuga kauplemine, valitsuse või parlamendi muutmine turuletiks, kust iga ärikas saab meelepärast ja sõnakuulelikult kudrutavat ajakirjandust toidetakse raasukestega nagu varblaseid, pole midagi muud kui puhas korruptsioon. Kui võimukandjad ise rikuvad seadust ja mätsivad kinni kuritegusid, julgustavad nad seda tegema ka kodanikke.

Räägime julgeolekusaates "Si Vis Pacem…" Danske Panga rahapesust ja teistest "progressiivsete liberalistidega" seotud kõlberüüste aktidest. Saate teises pooles tuleb juttu vene nõukogude ja "russkii mir'i" mälestusmärkidest. Kopli parki (endisele surnuaiale), püstitati just praegu, Vene agressiooni ajal Ukrainas, üks selline. Küsime: miks?

Saatekülaline on Riigikogu liige, jurist ning Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees aastatel 2019 – 2021 Paul Puustusmaa. Saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised