"Si Vis Pacem…" Kas kolmas maailmasõda algas?

JAGA:

"Si Vis Pacem…" nr. 103  (salvestus: 18. oktoober 2023)
Kas kolmas maailmasõda algas?
Peale uue Lähis-Ida (Iisraeli) sõja algust kuuluvad paljud poliitanalüütikud uue maailmasõja algusest. Kas järjekordne sõda Iisraelis on Putini režiimi provokatsioon, et Ukraina sõjas kaotatud initsiatiiv taas haarata, kauplemisruumi võita ja puhtalt (st. koos vallutatud territooriumide omastamisega) sõjast välja tulla?

Tuntud Lääne sõja-analüütikud räägivad sellest aina kindlamal toonil. Putini propaganda aga jahub, et Ukrainas sõditakse mitte Ukrainaga, vaid kolehirmsa ja sõjaka NATO'ga… – Venemaa püüab luua Läänele vastanduvat riikide blokki. Kui suur siis on oht maailmasõja puhkemiseks?

Riigikaitselisel saatel "Si Vis Pacem…" on külas Riigikogu saadik, erudiplomaat, Eesti välisluure looja ja esimene juht Ants Frosch. Saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised