"Si Vis Pacem…" I Mart Helme: Kõik võib muutuda väga äkki. Venemaa pole Ukrainas veel kaotanud ja Iisrael Lähis-Idas võitnud. Eestil pole ühtegi varuplaani.

JAGA:

"Si Vis Pacem…" nr. 104  (salvestus: 01. november 2023)

EKRE poliitik Mart Helme tõdeb riigikaitselises saates "Si Vis Pacem…" Venemaa pole Ukrainas veel kaotanud ja Iisrael Lähis-Idas võitnud – kõik võib muutuda väga äkki. Samal ajal pole Eestil ühtegi varuplaani.

Saates tuleb juttu sõjast Iisraelis ja Ukrainas. Uue maailmasõja hädaoht varitseb rahvaste ja riikide kohal iga uue päevaga aina rohkem. Ameerika, mille poliitikutel on komme sõjast äkki väsida ja valel ajal raha lugema hakata, võib jälle kinni joosta. Märgid sellest on juba üleval. Islamifanatism on tunginud Euroopasse. Kas Putin on ikka elus? Kas Venemaad valitseb elav surnu? Mis saab meie naaberimpeeriumist pärast sõda? Mis saab meie Eestist?

Ja miks Venemaa võrgutamise asemel naaberrahvaid terroriseerib ja vägistab? Saatel on külas Mart Helme, saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised