"Si Vis Pacem…" I Anti Poolamets: Eesti julgeolekuohud kasvavad meie oma riigi seest

JAGA:

Käesoleval nädalal algas uus Riigikogu istungjärk ja peeti pidulikke kõnesid, aga ees seisab raske ja kurnav poliitiline võitlus. Kaja Kallase valitsus tahab drastiliselt makse tõsta, põhjendades sellega, et valitsusel pole ülesannete täitmiseks vahendeid. Samal ajal loobib liberalistlik koalitsioon raha vasakule ja paremale – igasugustele "ärklevatele" MTÜ'dele, brändi muutvatele riigiametitele ja napakatele uuringuprojektidele.

Peavoolumeedia seda päris sügavuti ka kajastada ei julge, sest riigieelarve luti otsas istuvaid agressiivseid "progressiste" kardetakse. Riigikaitselises saates "Si vis pacem…" tuleb juttu kõigest sellest, aga ka vene partei sünnist Eestis ning veidi sõjast ja humanitaarabi küsimustest.

Saates on külas Riigikogu liige Anti Poolamets, saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised