"Si Vis Pacem…": Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna 2023 riigikaitseprogrammist

JAGA:

Saatekülalisteks on Leo Kunnas ja Alar Laneman, kes ütlevad, et Eesti poliitilised sisekaklused tuleb otsekohe lõpetada ning alustada kiiret tööd riigikaitseküsimustega.
EKRE esitles jõulude ajal esimesena oma riigikaitseprogrammi. Rahvuskonservatiividel on tänu erakonna tuntud liikmetele, endistele tippkaitseväelastele, sellist kompetentsi väga arvestataval määral ja praegu Euroopa keskel käiva suure sõja taustal on selline kompetents eksistentsiaalse tähendusega kogu meie rahva ja riigi jaoks.
Alar Laneman on brigaadikindral reservis, endine siseminister ja Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige ning Leo Kunnas on Riigikogu riigikaitsekomisjoni aseesimees, kolonelleitnant reservis ja peale selle mitmete sõjandusraamatute autor.
Saatejuht on Erik Boltowski

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised