"Si Vis Pacem…": Ants Frosch salaamitaktikast Nursipalus

JAGA:

"Si Vis Pacem…" nr. 93  (14. veebruar 2023)
Saates "Si Vis Pacem…" räägitakse seekord Kagu-Eestis kandideeriva Ants Froschiga Nursipalu polügooniga seonduvast, sõjast ja muust.

Frosch leiab, et seda teemat tuleb arutada uue Riigikogu koosseisu poolt olulise tähtsusega riikliku küsimusena. Kas Nursipalu polügooni küsimuses on arukaid lahendusi? – Milline on Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna regionaalpoliitika? Millega peaks Eestil olema tõepoolest tuli takus, kas piirivööndi kaitserajatiste või polügoonidega? Saates tuleb juttu ka Ukraina sõjast ja rahvusvahelisest poliitikast kogenud diplomaadi silmade läbi.

Ants Frosch on Otepää vallavolikogu liige, hariduselt jurist, Eesti välisluure rajaja ja esimene peadirektor, endine diplomaat, suursaadik Euroopa Nõukogu juures, Poolas, Bulgaarias, Rumeenias ja Moldovas.

Saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised