"Si Vis Pacem…"Anti Poolamets – Elektrienergia kriis on vaid osa üleilmsest "progressiivsest" programmist

JAGA:

Riigikaitsesaates "Si Vis Pacem…" värskes osas on Erik Boltowski külaliseks riigikogu EKRE fraktsiooni liige Anti Poolamets ning juttu tuleb elektrienergia kriisist. Muu hulgas küsitakse, kas see kriis on vaid osa üleilmsest "progressiivsest" programmist.

Ka tuleb juttu konservatiivide suurmiitingust "Elektri hind alla!", mis ajas valitsuserakonnad paanikasse. Kui EKRE ütleb, et elektrit saaks rahvale anda ka 3-4 sendiga kilovatt, siis peavooluerakonnad alustavad konservatiivide vastu taas tüüpilist laimukampaaniat, unustades ära kõik juurdehindlused ja riigimaksud, "tõestades" kivist vett väänates, et universaalteenuse hind ongi ainuõige. Elektrienergia on aga üks rahvusliku julgeoleku alustalasid.

Saate lõpuosas on juttu ka Ukraina olukorrast ja tuumasõja riskist. Poolamets jagab muljeid oma äsjasest visiidist Ukrainasse koos Euroopa riikide parlamentide Euroopa asjade komisjonide liikmetega.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised