SAADE | Elust ja poliitikast”: EKRE naised oodanuks Kaja Kallase tagasiastumist

JAGA:

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna poliitikud Merle Kivest (Tartu linnavolikogu liige), Helle-Moonika Helme (Riigikogu liige) ja Evelin Poolamets (EKRE volikogu esimees, Vinni vallavolikogu liige) räägivad saates „Elust ja poliitikast“ valitsuskriisist ja muust aktuaalsest.

“See oli kassipoegade uputamise tunne,” kommenteeris Merle Kivest Kaja Kallase käitumist Keskerakonna ministritega. Evelin Poolamets ironiseeris, et ta oleks võinud ju ka kõik Reformierakonna ministrid lahti lasta, et ainuisikuliselt riiki valitseda.

Saates otsitakse vastuseid küsimustele: miks Boris Johnson Kaja Kallast tavapärase viisakusega vastu ei võtnud?, kas paarsada eurot perelt suvetendusel käimise eest on jõukohane?, miks solvavad Kaja ja Siim Kallas lasterikkaid peresid?, miks tegi Kallase valitsus kingituse peavoolumeediale?

Lisatakse, et ka liberaalne meedia on „Elust ja poliitikast“ üles leidnud ning püüab „faktikontrolli“ teha.

Saatesari “Elust ja Poliitikast” on koht, kus rahvuskonservatiivsed naised võtavad sõna erinevatel igapäevaelu ja poliitikat puudutavatel teemadel.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised