Raadiosaade "Vaba sõna": Peeter Espakiga vihakõneseadusest ja vasakäärmuslusest

JAGA:

Konservatiivide vestlussaates "Vaba sõna" on saatejuht Anti Poolametsal külas orientalist, usundiloolane ja Ühiskonnauuringute Instituudi juhataja Peeter Espak.

Juttu tuleb vihakõneseaduse pealesurumisest ning teaduse manipuleerimisest. Sõnavabadus on paljudes kuulsates lääne ülikoolides löögi all. Kuulajad saavad teada, kuidas lääneriikides üha kasvav woke-liikumine ehk vasakäärmuslikud ärklejad üha uusi tabuteemasid välja mõtlevad. Saatejuht uurib, kuidas teaduslikkust taotleval ajal vohab üha rohkem ebateadus, mis pressib end ülikoolide seinte vahele.

„Vaba sõna“ levib suvel kõigis Tre Raadio kanalites ja läheb kuni augusti lõpuni eetrisse igal kolmapäeval kell 19 ning kordusena laupäeviti kell 12. Virumaa Tre Raadios, Põhja-Eesti Tre Raadios, Rapla Tre Raadios, Pärnu Tre Raadios, Ring FM-is, Ruut FM-is. Kesk-Eesti Tre Raadios hakkab saade eetris olema neljapäeviti.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised