Raadiosaade "Vaba sõna": Miks plaanitakse lapsi vanemate loata vaktsineerida?

JAGA:

Rahvuskonservatiivide vestlussaates „Vaba sõna“ tuleb seekord juttu Elektrilevi saamatusest inimestele elektrivarustuse taastamisel ning sellest, et nagu tavaliselt, ei taha keegi vastutada. Pigem harjutatakse inimesi reformierakondlikus võtmes elama „uues normaalsuses“, kus tuled vilguvad ja hinnad tõusevad samasuguse hooga nagu 1990ndate aastate alguses.

Saates küsitakse, miks tuli töö- ja terviseminister välja ohtliku plaaniga laste vaktsineerimiseks vanemate nõusolekuta. Vaktsiinikahjude hüvitamine ei ole probleemi suurusega kooskõlas ning jääb mulje, et hüvitistele ligipääsu piiratakse tahtlikult.

Stuudios on Riigikogu liikmed Monika Helme ja Anti Poolamets ning Vinni vallavolikogu liige Evelin Poolamets.

Konservatiivide poliitiline vestlussaade “Vaba sõna” on eetris Virumaa TRE raadios igal kolmapäeval kell 19 sagedusel 97,0 MHz. Samuti nüüd ka laupäeviti kell 12. Saade on järelekuulatav ka aadressil viru.treraadio.ee/

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised