Raadiosaade “VABA SÕNA”: Mike Calamus vaagib Euroopa sündmusi Ameerika pilguga

JAGA:

Konservatiivide jutusaate “Vaba Sõna” seekordses osas vestleb saatejuht Anti Poolamets äsja Eesti külastanud USA EKRE fraktsiooni esimehe Mike Calamusega.

Ameerika Ühendriikides ettevõtjana tegutsev Calamus räägib USA vaatest Ukraina sõjale, Eesti sisepoliitikale ja muudele aktuaalsetele probleemidele.

Kuusalus sündinud Mike Calamus siirdus pärast keskkooli lõpetamist Tartusse Maaülikooli metsatööstust õppima. 2002. aastal otsustas minna end täiendama ja uusi väljakutseid otsima Inglismaale, kus töötades omandas erinevaid kogemusi näiteks WAN arvutivõrkude projekteerimisel, hotellide juhtimisel jne. Praegu on ta Ameerikas edukas ettevõtja, kelle firma tegeleb muuhulgas professionaalsete köökide suurpuhastusega ning ta on teinud töid Valgele Majale, sealtkaudu on tal kontakte isegi Donald Trumpiga. Calamus asutas EKRE USA osakonna 2021. aastal

Konservatiivide poliitiline vestlussaade “Vaba sõna” on eetris Virumaa TRE raadios igal kolmapäeval kell 19 sagedusel 97,0 MHz. Samuti nüüd ka laupäeviti kell 12. Saade on järelkuulatav ka aadressil viru.treraadio.ee/

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised