Raadiosaade "Helgiheitja": Loone Ots muinsuskaitsest ja Tartu Linnavalitsuse tegemistest selle taustal. Alar Laneman Ukraina sõjast ja Eesti riigikaitsest selle taustal.

JAGA:

Helgiheitja on rahvuskonservatiivne raadiosaade, mis on eetris iga nädal kolmapäeviti kell 11 Ring FM-s 
Helgiheitja heidab valgust teemadele, mis põhjendamatult vähe eetriaega saavad. Iga saade koosneb erinevatest blokkidest, mille käigus tuuakse teieni põnevad esinejad ja põnevad teemad.  
Seekord saates: Eesti kirjanik, folklorist ja Tartu linnavolikogu liige Loone Ots räägib muinsuskaitsest ning selle taustal tartlastele südamelähedase Sanatooriumi pargi tegelikest väärtustest. Olgu juba etteruttavalt öeldud, et tänane Tartu linnavõim ning kehtiv detailplaneering lubab suurele pargi alale peatselt hoonestuse rajada. Stuudios on Eesti kaitsepoliitika raskekahur endine siseminister riigikogu liige Alar Laneman. Loomulikult ei saa me ka seekord üle ega ümber Ukraina sõjast ning muredest, mida see sõda meie riigi jaoks kaasa on toonud või kaasa veel toob.
Saatejuht on Silver Kuusik.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised