„Elust ja poliitikast“: Saaremaal toimuv elektrikatkestus on järjekordne näide Kaja Kallase valitsuse saamatusest.

JAGA:

On erakordne, et inimesed peavad tänapäeval ilma elektrita vastu pidama rohkem kui nädala. Selgub, et elektrilevi on lasknud paljudes kohtades liinid võssa kasvada, kuigi võrgutasusid on tõstetud mitu korda aastas.
Samal ajal, kui laekub üha rohkem teavet vaktsiinide kõrvalmõjudest, plaanib Sotsiaalministeerium õigusaktides uuendusi, et lapsi saaks vanemate loata vaktsineerida. Tekib küsimus, kas põhjuseks on see, et vaktsiine on suurte summade eest ladudesse seisma jäänud ning Eesti peab tegema 28 miljoni eest lepingutest tulenevaid vaktsiinide sundoste? Samal ajal käib Soomes kohtuprotsess, milles nõutakse vaktsiinikahjusid pea 20 miljoni euro suuruses summas. Räägitakse ka Eesti vaktsiinikahjude hüvitamiste tingimustest, mis on kannatajate jaoks väga ebaõiglased.
Saate lõpus tõdetakse, et EKRE eelnõu ravimite ja toiduainete käibemaksu alandamiseks leevendaks karmi hinnatõusu, tõstaks Eesti toidujulgeolekut ja parandaks kodumaise majanduse konkurentsivõimet. Kvaliteetne toit ja ravimid muutuksid sadadele tuhandete inimestele kättesaadavamaks ning aitaks pidurdada galopeerivat inflatsiooni. 
“Elust ja poliitikast” on saade, kus rahvuskonservatiivsed naised Merle Kivest, Helle-Moonika Helme ja Evelin Poolamets arutlevad päevapoliitilistel teemadel.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised