Elust ja poliitikast“: peale homoabielu kehtestamist algab piiritu LGBT propaganda

JAGA:

Elust ja poliitikast“: peale homoabielu kehtestamist algab piiritu LGBT propaganda – Anija vallavolikogu liige Triinu Allipere ning Riigikogu liikmed Helle-Moonika Helme ja Evelin Poolamets käsitlevad saates perede toetamise vajadust ning küsivad, miks Kaja Kallase valitsus eesotsas mitme naisministriga tõmbab maha lastetoetusi, ent on läbi aegade kõige raevukam homoabielude läbisuruja. Vaatajad saavad teada, kuidas Kodanikuühiskonna Sihtkapitali kaudu laristatakse LGBT ja "mitmekesisuse" propagandaks miljoneid eurosid. Pikemalt peatutakse ka võitlustel õiguskomisjonis, millega püüti takistada homosabielude seadustamist.  
Saate lõpus kutsutakse üles valvsusele, et hoida silma peal suvituspiirkondades  luusivatel  autodel. Facebooki gruppides levib info maapiirkondades ringi sõitvatest välismaiste numbrimärkidega autodest,  millega ringi sõitvad tõmmud mehed erinevatel ettekäänetel maju pildistavad.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised