"Elust ja poliitikast" I EKRE naised: Kaja Kallase valitsus on nagu halb unenägu

JAGA:

SAADE „Elust ja poliitikast“  EKRE naised: „Kaja Kallase valitsus on nagu halb unenägu – ettevõtted lähevad järjest pankrotti, inimesed vaesuvad, ent valitsus üksnes kordab pimesi pähe õpitud rohepöörde loosungeid.“
 Abistamine sildi all reklaamitud universaalteenuse hind ei ole praktiliselt turuhinnast odavam ning jätab rahva hätta. Õpetajatele, päästjatele ja politseinikele poetatud palgatõus ei kata inflatsiooni poolt ära söödud ostujõudu. Samal ajal lööb immigratsioon Karl Vaino ajaga võrreldavaid rekordeid. EKRE naised kutsuvad kõiki inimeste ja ettevõtete toimetuleku pärast südant valutavaid inimesi andma toetusallkirja energia hinna alandamist nõudvale petitsioonile veebilehel hindalla.ekre.ee. Petitsioonis nõutakse, et riik peab andma Eesti Energiale korralduse müüa inimestele ja ettevõtetele elektrit omahinnaga, millest on välja võetud CO2 tasu ning inflatsiooni ohjeldamiseks tuleb viivitamata langetada elektri-, gaasi-, diisli-, bensiini- ja muude kütteõlide aktsiisi ning käibemaksu. Saates selgitatakse, miks tasub tulla 16. oktoobril kell 12 Vabaduse väljakule suurele meeleavaldusele, mis nõuab valitsuselt tegusid, mitte inimeste häda pealt vaatamist.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Hiljutised