Unejutud – Sellest ma kirjutan raamatu ja f*cking cookies

JAGA:

Episood 55. Selle episoodi alguses räägib Eliise midagi ääretult rõvedat. Olge hoiatatud! Kindlasti ei ole see intro sobilik nõrganärvilistele. Tänased lood on pigem mõlemad kummituslikud. Agnes jutustab loo kurikuulsast Stanley hotellist, mis oma mitmete kummituslike tubade ja erinevate kummitustega sai inspiratsiooniks õuduslugude kuningale Stephen King. Eliise räägib majast mis ehitati kohta, kuhu elusees ei tohiks maja ehitada (ilmselgelt oli ka seal põliselanike püha matmispaik)- the Whaley house.

Kui me nüüd päris ausad oleme, siis meile on juba kogunenud piisavalt kuulajate lugusid, et teha uus kuulajate episood, aga me siiski pisut ootaks sellega, kuid ootame ikka uusi lugusid, et saaks rohkem selliseid episoode teha!

Veel

Unejutud Podcast
Unejutud Podcast
Unejutud - mõrvad, kummitused, deemonid ja kõik muu. Unejutud podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles naised räägivad veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, „huvitavast“ mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

Hiljutised