Mario on 34-aastane mees, kes ühel hetkel otsustas hakata päriselt elama – tuli töölt ära ning ostis üheotsa pileti Lõuna- Ameerikasse.

Noorena polnud Mario just väga populaarne, teda kiusati, tal polnud tahtmist koolis käia, aga lõpetas kutsekooli siiski üle keskmise tulemusega.

Mario unistuseks oli saada isa eeskujul rekkajuhiks, ta kolis elama Tallinasse ja oli rekkajuht seni, kui tekkis masu ja töökoht kadus.
Tekkis võimalus minna Soome rekka peale. Plaan oli minna aastaks, koguda raha ja tulla Eestisse tagasi ära ajama… 10 aastat kadus aga märkamatult…

Tekkis suhe, olime koos 5 aastat ja kihlatud, aga Mario eesmärgiks oli saavutada finantsvabadus ja ta keskendus iga vaba hetk raha teenimisele(Uber,lisa tööd rekka peal jne). Järsku oli ta ilma inimesest, kes oli talle kõige tähtsam. Lahkuminek viis Mario väga sügavasse auku, lausa enestapu äärele.

Õnneks otsustas Mario, aga muuta oma elu täelikult. Ta loobus telekast, hakkas kuulama podcaste, lugema raamatuid, käima erinevatel üritustel, teadlikult valima sõpru jne. Samuti hakkas ta teadlikult oma hirmudele vastu astuma.

Ühel hetkel sai Mario aru ka sellest, et tema ammune unistis, rekkajuhi amet, on ennast ammendanud, lihtne töö, hea raha aga tegelikult tahaks elult midagi muud! Ta tahtsin hüpata täielikult enda elust välja. Selleks valikuks sai üheotsa pilet Lõuna-Ameerikasse.

Pärast seda reisi tunneb Mario, et armastan end täiega, on leidnud motivatsiooni ja tahab jätkata seda teekonda, ning jagada seda ka teistega.