Täna on järjekordne «Naistejuttude» erisaade, kuna stuudios on läbi ajaloo kõige noorem saatekülaline – ta oli saate lindistamise ajal noorem kui kuuvanune.

Stuudios on Heidi Ruul, Daki ja Kristina Herodes. Daki ja Heidi räägivad sünnitusmuljed – Daki, kes oli Heidi sünnituspartneriks, on siin ka oma kogemuse kirja pannud. http://sobranna.postimees.ee/6032338/sobranna-sunnitustoas-ehk-miks-mind-kalli-inimese-piinad-naeratama-panid/

Aga sünnitus pole meie tänane põhiteema. Me räägime hoopis emaduse varjupoolest – emmemasendusest ja sünnitusjärgsest depressioonist. Mida teha, kui tunded löövad üle pea? Kuidas hakkama saada, kui tundub, et sa pole emaks loodud, kui paistab, et sa ei saa iialgi selle vastutusrikka ülesandega – emaks olemisega – hakkama? Kuhu pöörduda, millal pöörduda, kuidas abi leida?

Oma valulikest kogemustest räägivad kõik kolm naist. Daki on oma loo kirja pannud ka siia ja siin on viide raamatule, millest saates on juttu: https://sobranna.postimees.ee/3338361/dagmar-lamp-sunnitusjargse-depressiooni-loksus

Helikvaliteet on sel korral kahjuks natuke kõikuv, kuna arusaadavatel põhjustel lindistasime nö kodustuudios. Loodame, et kannatate siiski ära!

Kuula saadet!