40. osa: Kristina Kuusk: Tänakule elan kaasa diivanil püsti olles ning võtan karjudes kurve kaasa

JAGA:


Õhtulehe spordipodcastis „Tugitoolis sportlane“ oli sel nädalal ajakirjanikul Karl Juhkamil külas seitsme tiitlivõistluse medaliomanik, vehkleja Kristina Kuusk.

Nagu pealkirigi reedab, ei piirdutud sel korral vaid vehklemisteemadega. Saate alguses sai siiski uuritud, kui keeruline on vehklemisrajal teadlikult teisele haiget teha ning ise haiget saada? Miks ei salli Kuusk pea üldse reisimist ning millist furoori põhjustas Vene lipuga võistlusvormi kandmine?

Seejärel võtsime luubi alla epeenaise spordilembuse. Olgu alaks korvpall, autoralli või laskesuusatamine, Kuusk elab omadele kaasa emotsionaalselt, kohati vahendeid valimata. Nõnda kuulebki, kuidas ta kodusel diivanil Ott Tänakuga koos kurve võtab ning ühes Maicel Uiboga teivast hüppab.

Lõpetuseks peatume veel Kuuse looma- ja jalanõudelembusel. Kuidas ta reageeriks, kui tema ette panna tarantel või paluda pea alligaatori hammaste vahele panna? Millised on tema hinnaliseimad jalavarjud ning miks sai ta kõmumeedialt nende kandmise eest korralikult piki päid ja jalgu?

Vastuse saavad need ja paljud teised põnevad küsimused. Lisaks oli Kuusel veendunud vastus küsimusele, mitu korda tuleb Ott Tänak veel maailmameistriks!

Hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Hiljutised