29. osa: Tormis Laine: koorem langes õlult, nüüd saan keskenduda asjale, mida oskan kõige paremini

JAGA:


Õhtulehe raadiosaate „Tugitoolis sportlane” 29. osa külaline on Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine (19), kes lõpetas hiljuti Austrias kuulsa Stamsi suusagümnaasiumi ning keskendub nüüd vähemalt aastakese ainult spordile.

Saatejuht Mart Treial uuris talt nii tulevikuplaanide kui ka kooliaja ja möödunud hooaja kohta. Kas keskkooli lõpp teeb meele rõõmsaks? Mis oli range režiimiga kooli juures kõige raskem?

Kui keeruline oli langetada otsus profispordi kasuks? Mis tema elus nüüd muutub? Mis lahutab teda MK-sarjast? Kas suvel on aega niisama tšillida kah? Mida ta Eesti juures kõige rohkem igatseb? Kas Eesti pass tuleb karjääris kasuks või kahjuks? Kas mäesuusatamine on julgete meeste ala? Kui kiiret protsessorit on mäel vaja? Kuidas ta sai endale hüüdnimeks Torminaator?

Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused! Boonusena jagab Laine algajale mäesuusasõbrale hea soovituse, kuidas oleks huvitavam ala jälgida. Hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Hiljutised