Videointervjuu Peeter Proosiga: olukorrast Eestis, maailmas ja Telegrami konverentsist

JAGA:

2. novembri hommikul kohtusime videosilla teel Vanglaplaneet.ee juhi Peeter Proosiga ning rääkisime, mis toimub Vanglaplaneedis, maailma (sõja)poliitikas, Eesti ühiskonnas ja piilusime ka 11. novembril toimuva Telegrami konverentsi “Tuleviku Foorum” programmi.

 

Proos leiab, et kui vaadata maailmas juba kehtestatud ja vastu võtmisel olevad seaduseid, siis on ilmselge, et püütakse vaigistada ärganud inimeste hulka. Küll aga usub Peeter, et enne, kui olukord läheb paremaks, võib ta minna veel hullemaks. Ja seetõttu ootab ta Telegrami konverentsi kavast eriti just finantstarkuse ja majanduse teemalisi ettekandeid, et saada konkreetseid näpunäiteid lähitulevikuks valmistumiseks.

Populaarse portaali Vanglaplaneet.ee juht ise osaleb konverentsil vestluspaneelis “Kuidas teha nii, et koroonapettuses toimunud inimõiguste rikkumised ei saaks kunagi enam korduda?”.

Vaata videokohtumist lähemalt siit:

www.telegram.ee/eesti/videointervjuu-peeter-proosiga-olukorrast-eestis-maailmas-ja-telegrami-konverentsist

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised