Telegrami uudised (40-41/23): Iisraeli rünnak kui sisetöö, vaktsiinid, tuuleenergia pettus ja me elame simulatsioonis

JAGA:

Tere ees on ülevaade Telegrami uudistest oktoobrikuu esimesest poolest ehk 2023. aasta 40. ja 41. nädalast. Kahtlemata oli tähelepanu keskpunktis Iisraeli-Hamasi konflikt ja selle erinevad tahud. Miks on ikkagi nii, et Gaza sektori kannatused meie riigi suurima liitlase poolt nii vähe tähelepanu pälvivad, mida tähendab see, et Iisrael ise Hamasi luua aitas jne.

 

Taaskord tulid pildile vaktsineerimise tagajärjed erinevates riikides, rohepööre ja selle negatiivsed tagajärjed ning füüsik, kes väidab, et me elame simulatsioonis ja oleme tegelased arenenud virtuaalmaailmas.

PS. Juba 11. novembril toimub Telegrami konverents “Tuleviku Foorum”, kus inspireerivad esinejaid meie Telegrami kogukonnale level-up´i teevad.

 

Vaata kood videoga:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-uudised-40-41-23-iisraeli-runnak-kui-sisetoo-vaktsiinid-tuuleenergia-pettus-ja-me-elame-simulatsioonis

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised