Telegrami Podcast – Vabamüürlus ja vabamüürlased (külas Jüri Lina)

JAGA:

Seekord on meil külas legendaarne vandenõude uurija, kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina (sünd. 1949). Muidu Rootsis resideeruv Jüri Lina oli äsja Eestis tutvustamas oma uut filmi „Praod fassaadil“ (Sprickor I Fasaden), mis mängis suuremates linnades täis kinosaalidele.

Jüri Lina on üle maailmselt tunnustust saanud vabamüürluse ja vabamüürlaste plaanide paljastajana ning tema raamatuid on tõlgitud mitmetesse keeltesse, neist tuntuim on ilmselt „Maailmaehitajate Pettus“ (2003), mis 2020 aasta kevadel uuesti välja antakse. Sh lubab Lina, et kordustrükis tuuakse välja kogu Eesti vabamüürlaste nimekiri.

Vabamüürlusest pajatava podcasti raames räägime sellest, et mis asi üldse on vabamüürlus, kuidas hr Lina vabamüürluse avastas ja millised on vabamüürlaste kurjad plaanid inimkonnaga. Lina toetub oma uurimustöös asitõenditele ehk originaalmaterjalidele, mitte teooriatele või teise-ja/või kolmandajärgulistele allikatele.

Tutvunud nii Eesti, Rootsi, Prantsusmaa, Saksamaa, Inglismaa, USA ja Kanada vabamüürlaste kirjandusega, on Jüri Lina veendunud, et vabamüürlased on inimkonna vaenlased ehk pahad tegelased, kelle eesmärgiks on praeguse maailmasüsteemi ja rahvusriikide hävitamine ning ülemaailmse segarassi loomine, mis omakorda garanteeriks lõpmatud konfliktid. See kõik toimub massilise immigratsiooni ehk sisserände kaudu.

Jüri Lina hinnangul kontrollivad vabamüürlased ka muusikatööstust ning isegi Venemaad ja Putinit, keda mees nimetab USA käsilaseks, kes täidab Wall Streeti ülesandeid.

Meie vestluse käigus saame ka teada, miks saatis KGB 1970ndate lõpul Jüri Lina Eestist minema ja et hr Lina on olnud taimetoitlane juba aastast 1971 (!), sh on mees viimased 6 aastat olnud vegan.

Esimene kolmandik podcastist on tasuta saadaval kõikidel Telegrami podcasti platvormidel, täispikkuses podcast kuulatav ainult Minu Telegrami tellijatele:

www.telegram.ee/nwo/telegrami-podcast-vabamuurlus-ja-vabamuurlased-kulas-juri-lina

 

Jüri Lina koduleht:

jyrilina.com/

Jüri Lina filme ja raamatuid Eestis müüb Loitsukeller

www.loitsukeller.ee/

 

 

 

Tehnika, mida kasutame:

Salvestaja: Zoom Video Recorder (Q2n-4k) amzn.to/2OfUDMk

 

Telegrami heliplatvormid:

🎧 Soundcloud – bit.ly/2PsIyW8

🎧 Spotify – spoti.fi/2pHBsSY  

🎧 Podbean – telegramestonia.podbean.com/

🎧 iTunes – apple.co/2PqnxeU

🎧 YouTube – bit.ly/2MXfODr

 

Muusika:

🎶 Virmalised – Ainult sul (muusika: Toivo Kurmet, laul: Jaak Joala)

www.youtube.com/watch?v=r7nxQtIgNfk

 

Kirjuta meile: podcast@telegram.ee

www.telegram.ee/

www.facebook.com/telegrammeedia/

www.instagram.com/telegram.ee/

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised