Telegrami Podcast #84. Vähist tervenemise lugu: šamaan saatis keemiaravile! (külas Liis Lumiel)

JAGA:

Oktoobrikuus külastas meie podcasti Liis Lumiel – IV staadiumi vähi (täpsemalt Hodgkini lümfoomi) seljatanud naine, kes erinevalt tavalistest Telegram.ee-s kajastatud tervenemise lugudest, sai sõralisest lõpuks jagu hoopis tavameditsiini abil.

Aastaid loodusravi ja toitumisega vähki kontrolli all hoidnud Liisi seisund hakkas üks hetk siiski halvenema ja kõike proovinud südikas naine läks ka ühe tuntud Eesti tervendaja juurde, kes osutas talle hoopis karuteene.

 

Südame kutsel läks naine seejärel juba ratastooli abil lennuki peale, et end Hispaania päikese all turgutada. Seal kohtaski ta šamaani, kes ütles pärast loodusvaimudega suhtlemise tseremooniat, et on aeg minna keemiaravile/kiiritusse. Kuidas asi selleni viis ja mis edasi juhtus, vaata juba saatest.

 

Täispikk saade:

www.telegram.ee/toit-ja-tervis/telegrami-podcast-84-vahist-tervenemise-lugu-samaan-saatis-keemiaravisse-kulas-liis-lumiel

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised