#82: Kuidas hakkama saada muutuste ja identiteedikriisi(de) keskel (külas Carmen Pritson)

JAGA:

Septembri lõpus külastas meie taskuhäälingut enne Eestimaa tolmu jalge alt pühkimist coach, koolitaja ja Transunity Akadeemia asutaja Carmen Pritson. Transunity (transformatsioon südamesse – toim.) Akadeemia on koht ärkavale inimesele, kus jagatakse infot, mida meie laiatarbemeedias tihti uhhuuks sildistatakse. Võlukool saab muide aastaseks 11. novembril – samal päeval, kui toimub Telegrami konverents “Tuleviku Foorum”.

 

Carmen näeb oma töös, et identiteedikriis valitseb nii individuaalsel kui kollektiivsel tasandil, alustades juba meie valitsusest ja igasugu sündmustest maailmas. Kuidas siis nendes raskustes ning vastuoludes endaks jääda, ellu jääda ja leida tasakaalu? Just sellele koos vastuseid otsimegi.

Carmen räägib näiteks ka sellest, milliste raskustega on ta ise pidanud rinda pistma ning kui oluline on üles leida “minu inimesed”.

 

Täispikk saade:

www.telegram.ee/ajaviide/telegrami-podcast-82-kuidas-hakkama-saada-muutuste-ja-identiteedikriiside-keskel-kulas-carmen-pritson

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised