#77: kas süsteemi on parem lõhkuda seest või väljast? (külas Elvis Brauer)

JAGA:

Elvis Braueri nimi ilmselt tutvustamist ei vaja. Koroona-ajal jäi ta silma südika enda eest seisjana, kes inspireeris tuhandeid teisi. Elvis mainis, et kuigi teised restoranid MEM-Cafe seisukohale – pakkuda teenust kõigile tervetele inimestele koroonapassi olemasolust hoolimata – avalikult toetust ei avaldanud, on väga paljud restorani- ja kohvikuomanikud siiski näost-näkku Elvisele tunnustust avaldanud, ja seda mitte ainult 2021/2022 talvel, vaid tänaseni välja.

 

Elvis käis Telegrami Podcastis ka pea kaks aastat tagasi, 2021. aasta kevadel, kui MEM Cafe-d veel ei rapitud ning mees oli avalikult tuntud peamiselt seetõttu, et ta osales NETS-i vastastel meeleavaldustel ning tegi Kanal 2 saates “Õhtu!” Terviseameti juhile Üllar Lannole 1-0!

Mis on aga Elvise uued väljakutsed? Kas tal on võimalus pääseda EKRE ridades Riigikokku süsteemi lammutama? Või hakkab ta seda tegema hoopis oma uues autorisaates? Vaata Telegrami Podcasti ja saad targemaks.

Täispikk saade:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-77-kas-susteemi-on-parem-lohkuda-seest-voi-valjast-kulas-elvis-brauer

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised