#49: juriidiliste meetmetega koroonapiirangute vastu (külas Priit Vimberg / Tsiviilallianss)

JAGA:

Vahetult enne podcasti Irja Lutsariga sai salvestatud veel üks saade, kus meil käis külas energiast pakatav Priit Vimberg – ettevõtja ja Eesti Tsiviilallianssi eestvedaja. Viimase näol on tegu mittetulundusühinguga, mis rahvaalgatuslikus korras on seadnud oma eesmärgiks seista koroonast tingitud kriisis kõigi Eesti elanike põhiõiguste eest, tugevdada demokraatiat ning toetada põhiseadusega kooskõlas olevat, läbipaistvat, õiglast, ausat ja proportsionaalset riigivalitsemist.

 

MTÜ Eesti Tsiviilallianssi toetusel on kohtuveskites jahvatamisel juba mitu koroonameetmetega seotud kaasust ja ettevalmistamisel on neid veelgi. Siiski ei ole ühingu peamiseks eesmärgiks kohtuskäimine vaid hoopis terve ja avatud demokraatia toetamine ja kaine mõistuse säilimisesse panustamine, olles suureks eeskujuks ka kodanikujulguse (ja -allumatuse?) näitamisel.

 

 

Täispikk saadet kuulatav/vaadata MINU TELEGRAMI tellijatele:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-49-juriidiliste-meetmetega-koroonapiirangute-vastu-kulas-priit-vimberg-tsiviilallianss

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised