#46: Pandeemias kahtlemine on jõudnud Riigikokku (külas Kalle Grünthal)

JAGA:

Meil on suur rõõm ja au kostitada uues podcastis Riigikogu liiget Kalle Grünthali (EKRE). Hr Grünthal on esimese poliitikuna Riigikogus avalikult seadnud kahtluse alla maskikandmise nõude vajalikkuse. Meile tundub, et valgust on hakanud paistma tunneli lõpust.

Me usume, et näotud ja munadeta poliitikute aeg on ümber saamas ning kriisist on välja kasvamas uued liidrid ning Kalle Grünthal kahtemata on üks neist.

Saates tuleb juttu sellest, et teadusnõukoja liige Irja Lutsar muudab oma arvamust maskide tõhusese osas, lisaks sellest, et PCR-testiga ei saa määrata, kas inimene on haige või nakatunud. Lisaks veel Jüri Ratase ja WHO vahel sõlmitud immuunsuspassilepingust ja paljust muust.

Kalle Grünthal: Kuningas on alasti! Teadusnõukogu sellisel kujul tuleb laiali saata, sinna on vaja kaasata rohkem erinevate valdkondade eksperte, erialateadlasi ja professoreid, kes vaatavad kogu kompleksi tervikuna. Ja kõik peab olema avalik.

Salvestatud 04.03.2021

Märkus:

10.00

Hr Grünthal peab siin 2020. kevadisest nakkuskordajast rääkides silmas kordajat 50 (mitte 500).

37.40

Hr Grünthal peab siin 2020. kevadisest nakkuskordajast rääkides silmas kordajat 50 (mitte 500).

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised