Startup Inkubaator X Nasdaq: Eesti börs kui IPOdroom

JAGA:Seekordses Tehnopol Startup Inkubaatori podcastis käis külas Kaarel Ots, kes on Nasdaq Tallinna börsi juht ja finantstegelene. Saates arutati koos Startup Inkubaatori juhi Kadri Tammaiga iduettevõtete sisenemisest börsile, iduettevõtetesse investeerimisest ja Tallinna börsist kui atraktiivsest turust iduettevõte jaoks.

Kuula saadet ja saad teada:
– First Northi börsist ja selle erinevusest päris börsist;
– Eesti börs kui IPOdroom;
– Kas ja miks on IPO First North’il hea mõte ka startuppide jaoks ning milline on erinevus teistest rahastusplatvormidest?
– Millised on Tallinna börsi eelised võrreldes näiteks Londoniga? Või on selleks patriotism?
– Kuidas käib protsess kui startup soovib end börsil noteerida?
– Millised on avaliku noteeringuga seotud riskid?

Teadus- ja ärilinnak Tehnopol on tehnoloogiaettevõtluse tõmbekeskus, kus aitame alustavatel ja arenevatel ettevõtetel kiiremini kasvada.

Tehnopoli Podcastides toome Sinuni põnevad kogemuslood tehnoloogiaettevõtjatega, räägime innovatsioonist, äri kasvatamisest, iduettevõtlusest ja uutest lahendustest targa linna, IT, tervise- ja rohemaastikul.

Saateid juhivad Tehnopoli fooksvaldkondade juhid. Külas on nii iduettevõtjad kui ka kasvuettevõtete ja suurkorporatsioonide esindajad, kelle kogemuslood aitavad edendada innovatsiooni arengut ja tehnoloogiaettevõtlust Eestis.

Head kuulamist!

Veel

Tehnopol
Tehnopolhttps://www.tehnopol.ee
Kaks korda kuus toob Tehnopol teieni põnevad teemad rohetehnoloogiast koos valdkonna spetsialistidega, ettevõtjatega ja asjahuvilistega. Podcasti viib eest Tehnopoli rohevaldkonna juht Ragmar Saksing.

Hiljutised